GEMİ TURLARI

GEMİ TURLARI

         Dünya genelinde Cruise olarak lanse edilen tur paketleri ülkemizde Gemi turları olarak ifade ediliyor. Gemi Turları, seyahat tutkunlarına heyecanlı ve keyifli bir alternatif olmakta... Yol yorgunluğu olmaması, bavul taşıma sorunu olmaması, aktivite seçeneklerinin çokluğu, her damak tadına uygun yemekler ve mükemmel servis, profesyonel ve iyi eğitimli personel, duty free ve casino imkanı, uygun fiyatlarıyla Gemi turları oldukça cazip durumda…

         Günlük yaşamın temposundan ve iş yoğunluğundan fırsat bulduğunda birçok kişinin tercihi kısa süreli tatiller oluyor. Keyifli zaman geçirmek, bütün sorunları geride bırakarak dinlenmek isteyen kişiler için avantajları tur programları en uygun seçenek haline geliyor. Siz de içerisinde bulunduğunuz ortamdan biraz olsun sıyrılmak, kendinize ve ailenize özel zaman ayırmak, bunu yaparken de ekonominize dikkat etmek istiyorsanız, avantajlı tur fırsatlarını  rahatlıkla takip edebilirsiniz.

         Turlar seyahat etmek isteyen, yeni yerler keşfetmek ve görmek isteyen  herkes için önemli fırsatlardır. Yeni kültürlerle buluşmak, Seyyah olmak, Kaşif olmak insanlığın çok eski dönemlerden beri ilgisini çekmiştir. Seyahatin çok zor şartlarda yapıldığı geçmiş dönemlerde bile insanoğlu içlerinden gelen bu arzuyu bastırmamış ve zorlu yolları aşıp seyyah olmuşlardır. Günümüzde seyahat etmek son derece konforlu, kolay ve ekonomik hale gelmiş durumdadır. Kolaylaşan seyahat imkanlarına günümüzün şehir hastalığı Stres eklenince de Seyahat ederek bu stresten uzaklaşmak bir çeşit tedavi ve ihtiyaç haline gelmiş durumdadır. Bu ihtiyaçların karşılanabilmesi için, Damla Turizm seyahat etmekten hoşlanan keyif alan herkese ekonomik ve uygun turlar sunmaktadır.
     Damla Turizm olarak sağlık ve güvenlik emniyetini ön planda tutarak günlük kara, deniz turları ve gezileri ve konaklamalı seyahatlerde güçlü bir paydaşınız olmaktan onur duyarız.
     Sunmakta ve üretmekte olduğumuz hizmetler hakkında bilgi almak ve tanışmak adına Gebze Merkez Ofisimizde sizi ağırlayarak bir sıcak kahvemizi içmeye davet ediyoruz.
BU HİZMET İÇİN HEMEN TEKLİF AL

DİĞER HİZMETLERİMİZ